O nás

Law & Tax, Accounting a Crypto

Kto sme a čo robíme

Sme moderná, butiková poradenská spoločnosť pre právo, dane a účtovníctvo. Na slovenskom trhu ponúkame unikátny balík poradenských služieb pre podnikateľov pod jednou strechou. V našom 25+ členom tíme poradcov máme skúsených právnikov, účtovníkov a daňových poradcov vďaka ktorým vieme našim klientom poskytnúť komplexné poradenské služby pre ich podnikanie, projekty a transakcie.

Vďaka synergiám prepojenia práva, daní a účtovníctva v rámci jedného tímu poradcov vieme našim klientov pomôcť s nastavením ich podnikania tak, aby bolo nielen právne bezpečné, ale tiež daňovo a účtovne efektívne. Takýto formát poradenstva je pre klientov nielen nákladov a časovo efektívnejší, ale vo výsledku tiež kvalitnejší.

Výhody spolupráce s Highgate Group

Náš tím tvoria poradcovia s rozsiahlymi skúsenosťami z malých, ale aj veľkých poradenských a účtovných spoločností. Najmä skúsenosti jeho zakladateľov Petra Vargu a Tomáša Dema doplnené o skúsenosti ďalších členov tímu nadobudnuté z najväčších obchodných transakcií na Slovensku z ich predchádzajúcich pôsobísk nám dáva predpoklady na to, že na akýkoľvek právny, daňový, ale aj účtovný problém sa vieme pozerať v celej jeho komplexnosti.

Pre klientov hľadáme nákladovo aj časovo najefektívnejší formát poradenstva, aby platili naozaj iba za to, čo v danej situácii potrebujú. Vďaka na trhu unikátnemu zloženiu nášho tímu kombinujúceho právnych, daňových aj účtovných poradcov pod jednou strechou preto klient nemusí odporúčania našich právnikov dávať ešte za dodatočné náklady kontrolovať iným daňovým poradcom a účtovníkom. Takýto prístup k poradenstvu šetrí našim klientom nemalé množstvo času a peňazí.

Naši klienti majú tiež za zvýhodnené ceny na našom eshope dostupné množstvo praktických školení a blogov a bezplatný prístup k základným právnym (vzorovým) dokumentom.

Náš Tím

Vaše kľúčové kontakty
Ing. Gabriela Brezoňáková
Mgr. Dominika Fedáková
Mgr. Vladimír Gaduš, LL.M.
Ing. Milan Gedeon, PhD.
Ing. Ivana Glazelová
Mgr. Tatiana Jochymová
Mgr. Erika Kĺčová
Ing. Vladimíra Mačuhová
Ing. Veronika Majdáková
Ing. Andrea Melničáková
Ing. Flóra Petruszová
Ing. Anita Péková
Mgr. Peter Šopinec
Ing. Marek Šorman
Mgr. Beáta Vojtková
KONTAKT

Potrebujete pomôcť alebo poradiť?

Law & Tax
Tomáš Demo
tomas.demo@highgate.sk

Accounting
Peter Šopinec
peter.sopinec@highgate.sk

Crypto
Peter Varga
peter.varga@highgate.sk

KONFERENCIA

Real Estate Konferencia - Real estate fondové a daňové štruktúry, crowdfunding, dlhopisy, bankové financovanie

Dátum podujatia: 21.11.2023
Miesto podujatia: Grand Hotel River Park